Sunday, 19 May 19
The Beep Test (Episode 7)

19:45 to 20:15

Fox Footy , Fox Footy HD

The Beep Test (Episode 7)

20:00 to 20:30

Fox Footy , Fox Footy HD

Eurovision Song Contest 2019 (Final)

20:30 to 00:30

SBS HD , SBS SA

World Axe Throwing Championship

22:30 to 00:30

ESPN , ESPN HD

Live: Air Sports: Red Bull Air Race (Russia Race 2)

23:30 to 00:30

FOX SPORTS 503 , FOX SPORTS 503 HD

Monday, 20 May 19
Crash Test Mummies and Daddies

01:58 to 02:30

ABC HD , ABC SA

Crash Test Mummies and Daddies

01:59 to 02:30

ABC HD , ABC SA

The Beep Test (Episode 7)

03:00 to 03:30

Fox Footy , Fox Footy HD

Sporting Greats: Ivan Lendl

07:20 to 07:50

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Sporting Greats: Ivan Lendl

07:30 to 08:00

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

The Beep Test (Episode 7)

07:30 to 08:00

Fox Footy , Fox Footy HD

Inside Sailing (Ep.4)

10:30 to 11:00

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

The Beep Test (Episode 7)

11:30 to 12:00

Fox Footy , Fox Footy HD

Sporting Greats: Dan Carter

11:30 to 12:00

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Eurovision Song Contest 2019 (Final)

12:00 to 16:00

SBS VICELAND

Inside Sailing (Ep.4)

12:30 to 13:00

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

La Domenica Sportiva (Condotto da Giorgia Cardinaletti)

12:30 to 14:15

RAI ITALIA

The Beep Test (Episode 7)

15:30 to 16:00

Fox Footy , Fox Footy HD

X Games Highlights (Minneapolis 2018)

16:30 to 17:30

ESPN2 , ESPN2 HD

Sports Woman 2019 (Episode 12)

17:30 to 18:00

FOX SPORTS 503 , FOX SPORTS 503 HD

La Domenica Sportiva (Condotto da Giorgia Cardinaletti)

22:30 to 00:15

RAI ITALIA

Tuesday, 21 May 19
La Domenica Sportiva (Condotto da Giorgia Cardinaletti)

00:45 to 02:30

RAI ITALIA

Rai TG Sport

03:00 to 03:30

RAI ITALIA

Spartan: Ultimate Team Challenge (Spartan Championship)

03:05 to 03:55

FOX8 , FOX8 HD

The Beep Test (Episode 7)

03:30 to 04:00

Fox Footy , Fox Footy HD

Temples of Sport: Maracana

04:25 to 05:00

beIN SPORTS 2 , beIN SPORTS 2 HD

Temples of Sport: Camp Nou

05:00 to 05:30

beIN SPORTS 2 , beIN SPORTS 2 HD

Spartan: Ultimate Team Challenge (Spartan Championship)

05:05 to 05:55

FOX8+2

Spartan: World Team Championships

05:30 to 06:30

ESPN2 , ESPN2 HD

Air Sports: Red Bull Air Race (Abu Dhabi Race 1)

07:30 to 08:30

FOX SPORTS 505 , FOX SPORTS 505 HD

The Beep Test (Episode 7)

08:30 to 09:00

Fox Footy , Fox Footy HD

Air Sports: Red Bull Air Race (Abu Dhabi Race 2)

08:30 to 09:30

FOX SPORTS 505 , FOX SPORTS 505 HD

Buddy's Big Bakedown (Sports Cakes)

10:20 to 10:50

Lifestyle FOOD

Johnsonville ACL Cornhole Championships (Bag Brawl)

12:00 to 14:00

ESPN2 , ESPN2 HD

Buddy's Big Bakedown (Sports Cakes)

12:20 to 12:50

Lifestyle FOOD +2

Sports Woman 2019 (Episode 13)

14:00 to 14:30

FOX SPORTS 503 , FOX SPORTS 503 HD

Buddy's Big Bakedown (Sports Cakes)

15:10 to 15:40

Lifestyle FOOD

World of X Games (Flat Out Friday Presented by Harley Davidson)

16:30 to 17:30

ESPN , ESPN HD

Buddy's Big Bakedown (Sports Cakes)

17:10 to 17:40

Lifestyle FOOD +2

World of X Games (Road to X Games Boise Park Qualifier 2018)

17:30 to 18:30

ESPN , ESPN HD

Archery: World Cup (Compound - Shanghai, China)

18:00 to 18:30

Eurosport , Eurosport HD

Street Outlaws (Fastest Chick In OKC)

18:02 to 19:00

Discovery Turbo

Archery: World Cup (Recurve - Shanghai, China)

18:30 to 19:05

Eurosport , Eurosport HD

Street Outlaws (Fastest Chick In OKC)

20:02 to 21:00

Discovery Turbo +2

Sports Woman 2019 (Episode 11)

22:00 to 22:30

FOX SPORTS 505 , FOX SPORTS 505 HD

Sailing: GC32 Racing Tour (Toulon, France)

23:00 to 23:30

FOX SPORTS 503 , FOX SPORTS 503 HD

Wednesday, 22 May 19
Equestrian: Global Champions Tour (Round 4 - Madrid, Spain)

01:05 to 02:30

Eurosport , Eurosport HD

Air Sports: Red Bull Air Race (Abu Dhabi Race 1)

02:30 to 03:30

FOX SPORTS 503 , FOX SPORTS 503 HD

Rai TG Sport

03:00 to 03:30

RAI ITALIA

Spartan: Ultimate Team Challenge (Spartan Championship Part 2)

03:05 to 03:55

FOX8 , FOX8 HD

Air Sports: Red Bull Air Race (Abu Dhabi Race 2)

03:30 to 04:30

FOX SPORTS 503 , FOX SPORTS 503 HD

Equestrian: Global Champions Tour (Madrid, Spain)

04:30 to 05:30

Eurosport , Eurosport HD

Buddy's Big Bakedown (Sports Cakes)

05:05 to 05:30

Lifestyle FOOD

Spartan: Ultimate Team Challenge (Spartan Championship Part 2)

05:05 to 05:55

FOX8+2

Street Outlaws (Fastest Chick In OKC)

06:26 to 07:24

Discovery Turbo

Air Sports: Red Bull Air Race Magazine (Round 1, Abu Dhabi)

06:30 to 07:30

FOX SPORTS 506 , FOX SPORTS 506 HD

Buddy's Big Bakedown (Sports Cakes)

07:05 to 07:30

Lifestyle FOOD +2

Street Outlaws (Fastest Chick In OKC)

08:26 to 09:24

Discovery Turbo +2

Archery: World Cup (Compound - Shanghai, China)

08:30 to 09:00

Eurosport , Eurosport HD

Archery: World Cup (Recurve - Shanghai, China)

09:00 to 09:30

Eurosport , Eurosport HD

Equestrian: Global Champions Tour (Madrid, Spain)

10:30 to 12:00

Eurosport , Eurosport HD

Street Outlaws (Fastest Chick In OKC)

11:16 to 12:14

Discovery Turbo

Inside Sailing (Episode 4)

13:00 to 13:30

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Street Outlaws (Fastest Chick In OKC)

13:16 to 14:14

Discovery Turbo +2

The Beep Test (Episode 7)

13:30 to 14:00

Fox Footy , Fox Footy HD

World of X Games (X Games Aspen 2019 Being Series)

15:30 to 16:30

ESPN , ESPN HD

Archery: World Cup (Compound - Shanghai, China)

15:35 to 16:05

Eurosport , Eurosport HD

Archery: World Cup (Recurve - Shanghai, China)

16:05 to 16:35

Eurosport , Eurosport HD

Heartbeat (The Championship)

16:25 to 17:30

9Gem Adelaide

Equestrian: Nations Cup Series (from La Baule, France)

17:30 to 18:40

Eurosport , Eurosport HD

Equestrian: Nations Cup Series

17:30 to 18:40

Eurosport , Eurosport HD

eTrophy Championship Highlights (Round 7 Monaco)

18:30 to 19:00

FOX SPORTS 506 , FOX SPORTS 506 HD

The Short List (Episode 5, Best Sports Villains)

23:00 to 23:30

FOX SPORTS 506 , FOX SPORTS 506 HD

Rowing: World Cup I (Bulgaria)

23:30 to 01:30

FOX SPORTS 503 , FOX SPORTS 503 HD

Thursday, 23 May 19
Rai TG Sport

03:00 to 03:30

RAI ITALIA

Sports Woman 2019 (Episode 6)

04:00 to 04:30

FOX SPORTS 505 , FOX SPORTS 505 HD

Sporting Greats: Arnold Palmer

04:30 to 05:00

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Temples of Sport: St Andrews

05:00 to 05:30

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Sporting Greats: Dan Carter

05:30 to 06:00

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Sporting Greats: Brian O'Driscoll

06:00 to 06:30

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Equestrian: Global Champions Tour (Madrid, Spain)

08:30 to 09:45

Eurosport , Eurosport HD

Sporting Greats: Brendon McCullum

13:00 to 13:30

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

World of X Games (The Regiment of Henrik Harlaut)

14:30 to 15:00

ESPN , ESPN HD

World of X Games (Joss Christensen's The Missing Peace)

15:00 to 15:30

ESPN , ESPN HD

Equestrian: Global Champions Tour (Madrid, Spain)

15:30 to 16:30

Eurosport , Eurosport HD

World of X Games (Jackson Strong's Moto X Dirt Part 2)

15:30 to 16:30

ESPN , ESPN HD

Sports Woman 2019 (Episode 4)

20:30 to 21:00

FOX SPORTS MORE , FOX SPORTS MORE HD

Friday, 24 May 19
Sporting Greats: Ivan Lendl

00:30 to 01:00

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Sporting Greats: Mats Wilander

03:00 to 03:30

beIN SPORTS 3 , beIN SPORTS 3 HD

Rai TG Sport

03:00 to 03:30

RAI ITALIA